Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Rudolf Mazuch a Jan Čart
  • Přednáška
  • Ozdoby dávné doby
  • Lichtenštejnové
  • Svět hmnyzu
  • expozice Dějiny Kolína

Výběrové řízení na pozici "Technický pracovník" | (13. 4. 2023)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Technický pracovník".

Předpokládaná náplň práce:

Zajišťování technické správy majetku užívaného Regionálním muzeem v Kolíně včetně přípravy a realizace výstavby a oprav včetně koordinace provozu.
-  Organizační zajišťování provozuschopnosti, oprav a údržby budov a jejich technického vybavení ve správě Regionálního muzea v Kolíně, provádění běžné základní údržby.
-   Zpracování a dodržování plánů péče o technická zařízení a přístroje včetně organizačního zajišťování jejich oprav, prověrek a prohlídek.
-    Organizační zajišťování realizace technického zabezpečení objektů. Spolupráce při instalaci výstav a muzejních expozic.

Požadavky:

Dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, nebo vysokoškolské vzdělání technického směru v bakalářském studijním programu, nebo vyšší odborné vzdělání technického směru
Schopnost zodpovědné a pečlivé práce

Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, zařazení do 9. - 10. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
Místo výkonu práce: Kolín
Zahájení pracovního poměru: červen - červenec 2023

Přihláška musí obsahovat:

Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
Strukturovaný životopis
Platný výpis z rejstříku trestů
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 12. 5. 2023 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 601 390 350

rodinné: 200,– Kč /2 dospělí + max. 3 děti od 6 let do 15 let/

Před filipojakubskou nocí v kouřimském skanzenu

více - Před filipojakubskou nocí v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad, který se koná v neděli 28. dubna v 10.00 - 16.00 hodin.
(20.4.2024)

Vernisáž výstav "Ve službách spravedlnosti" a "Antonín Kalina a děti Buchenwaldu"

více - Vernisáž výstav
Zveme Vás do kolínské synagogy na vernisáž výstav, která se koná ve čtvrtek 25. dubna v 17.00 hodin.
(17.4.2024)

Výstava "Plechová historie, aneb domovní tabulky pojišťoven"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která bude pro veřejnost otevřena do 6. října.
(15.4.2024)

Výstava "Koloniál pana Bajzy, aneb historie obchodu"

více - Výstava
Zveme Vás do Muzea Kouřimska v Kouřimi na výstavu, která se koná ve dnech 29. března - 28. října.
(25.3.2024)