Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Prázdniny v muzeu I a II
  • Letní komentované prohlídky historického centra Kolína
  • Rudolf Mazuch a Jan Čart
  • Lichtenštejnové
  • Svět hmnyzu
  • expozice Dějiny Kolína

Výběrové řízení na pozici "Technický pracovník" | (13. 4. 2023)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Technický pracovník".

Předpokládaná náplň práce:

Zajišťování technické správy majetku užívaného Regionálním muzeem v Kolíně včetně přípravy a realizace výstavby a oprav včetně koordinace provozu.
-  Organizační zajišťování provozuschopnosti, oprav a údržby budov a jejich technického vybavení ve správě Regionálního muzea v Kolíně, provádění běžné základní údržby.
-   Zpracování a dodržování plánů péče o technická zařízení a přístroje včetně organizačního zajišťování jejich oprav, prověrek a prohlídek.
-    Organizační zajišťování realizace technického zabezpečení objektů. Spolupráce při instalaci výstav a muzejních expozic.

Požadavky:

Dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, nebo vysokoškolské vzdělání technického směru v bakalářském studijním programu, nebo vyšší odborné vzdělání technického směru
Schopnost zodpovědné a pečlivé práce

Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, zařazení do 9. - 10. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
Místo výkonu práce: Kolín
Zahájení pracovního poměru: červen - červenec 2023

Přihláška musí obsahovat:

Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
Strukturovaný životopis
Platný výpis z rejstříku trestů
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 12. 5. 2023 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 601 390 350

rodinné: 200,– Kč /2 dospělí + max. 3 děti od 6 let do 15 let/

Prohlídka bartolomějské zvonice a Staré farní školy

více - Prohlídka bartolomějské zvonice a Staré farní školy
V rámci programu Kolínského kulturního léta Vás zveme na prohlídku zvonice a Staré farní školy v areálu chrámu sv. Bartoloměje v Kolíně s výkladem Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v neděli 28. července v 15.00 hodin.
(21.7.2024)

Od Markéty k Matičkám v kouřimském skanzenu

více - Od Markéty k Matičkám v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické instalace, která je k vidění ve dnech 13. července - 8. září.
(4.7.2024)

Léto na vsi

více - Léto na vsi
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad, přibližující všední život našich předků, který se koná v sobotu 13. července v 10.00 - 18.00 hodin.
(4.7.2024)

Prázdninová setkání pro rodiny s dětmi

více - Prázdninová setkání pro rodiny s dětmi
Zveme Vás a Vaše děti do Regionálního muzea v Kolíně na výtvarná setkání u příležitosti výstavy obrazů Rudolfa Mazucha a Jana Čarta, která se konají 10. července a 14. srpna.
(3.7.2024)