Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Rudolf Mazuch a Jan Čart
  • Přednáška
  • Ozdoby dávné doby
  • Lichtenštejnové
  • Svět hmnyzu
  • expozice Dějiny Kolína

Den Středočeského kraje v Regionálním muzeu | (22. 10. 2016)

U příležitosti státního svátku a Dne Středočeského kraje v pátek 28. října budou expozice našeho muzea pro veřejnost otevřeny za symbolické vstupné, a proběhnou komentované prohlídky výstav.

Za symbolické vstupné 1 Kč budou otevřeny všechny expozice v Červinkovském domě, Dvořákově muzeu pravěku a Staré farní škole v Kolíně, v Muzeu lidových staveb a v Muzeu Kouřimska v Kouřimi a v Podlipanském muzeu v Českém Brodě. Za symbolické vstupné 1 Kč budou také probíhat prohlídky kouřimského chrámu sv. Štěpána a přilehlé zvonice. Chrám sv. Bartoloměje v Kolíně však tento den bude z důvodu natáčení filmu pro veřejnost uzavřen.

Bližší informace o komentovaných prohlídkách aktuálních výstav ve Dvořákově muzeu pravěku a Červinkovském domě v Kolíně najdete zde.

rodinné: 200,– Kč /2 dospělí + max. 3 děti od 6 let do 15 let/

Před filipojakubskou nocí v kouřimském skanzenu

více - Před filipojakubskou nocí v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad, který se koná v neděli 28. dubna v 10.00 - 16.00 hodin.
(20.4.2024)

Vernisáž výstav "Ve službách spravedlnosti" a "Antonín Kalina a děti Buchenwaldu"

více - Vernisáž výstav
Zveme Vás do kolínské synagogy na vernisáž výstav, která se koná ve čtvrtek 25. dubna v 17.00 hodin.
(17.4.2024)

Výstava "Plechová historie, aneb domovní tabulky pojišťoven"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která bude pro veřejnost otevřena do 6. října.
(15.4.2024)

Výstava "Koloniál pana Bajzy, aneb historie obchodu"

více - Výstava
Zveme Vás do Muzea Kouřimska v Kouřimi na výstavu, která se koná ve dnech 29. března - 28. října.
(25.3.2024)