Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Rudolf Mazuch a Jan Čart
  • Přednáška
  • Ozdoby dávné doby
  • Lichtenštejnové
  • Svět hmnyzu
  • expozice Dějiny Kolína

V ROCE 2012 SE ZVÝŠILA NÁVŠTĚVNOST NAŠICH KOLÍNSKÝCH EXPOZIC | (22. 1. 2013)

V loňském roce se opět výrazně zvýšil zájem veřejnosti o expozice, výstavy a doprovodné programy v kolínských objektech našeho muzea.

Oproti roku 2011 se návštěvnost zvýšila o 25% na 11 722 osob. Velkému zájmu se těšily zejména lektorské a další doprovodné programy pro naše nejmladší návštěvníky, četné přednášky, komentované prohlídky a výstavy. Z nich veřejnost nejvíce zaujala reprezentativní výstava o Františku Kmochovi a tradici jeho hudby, která se konala ve dnech 10. 5. - 26. 8., a dále nově otevřená výstava unikátních archeologických nálezů z trasy kolínského silničního obchvatu (zahájena 7. 9.).

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaše další návštěvy!

rodinné: 200,– Kč /2 dospělí + max. 3 děti od 6 let do 15 let/

Před filipojakubskou nocí v kouřimském skanzenu

více - Před filipojakubskou nocí v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad, který se koná v neděli 28. dubna v 10.00 - 16.00 hodin.
(20.4.2024)

Vernisáž výstav "Ve službách spravedlnosti" a "Antonín Kalina a děti Buchenwaldu"

více - Vernisáž výstav
Zveme Vás do kolínské synagogy na vernisáž výstav, která se koná ve čtvrtek 25. dubna v 17.00 hodin.
(17.4.2024)

Výstava "Plechová historie, aneb domovní tabulky pojišťoven"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která bude pro veřejnost otevřena do 6. října.
(15.4.2024)

Výstava "Koloniál pana Bajzy, aneb historie obchodu"

více - Výstava
Zveme Vás do Muzea Kouřimska v Kouřimi na výstavu, která se koná ve dnech 29. března - 28. října.
(25.3.2024)