Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Rudolf Mazuch a Jan Čart
  • Přednáška
  • Ozdoby dávné doby
  • Lichtenštejnové
  • Svět hmnyzu
  • expozice Dějiny Kolína

POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST K NÁVŠTĚVĚ VÝSTAVY O HERCÍCH | (15. 3. 2012)

FotogaleriePouze několik dní zbývá do konce výstavy "Jejich osudem byla Thálie, aneb herci na Kolínsku", která se koná do 25. března v Červinkovském domě.

Více informací o výstavě najdete zde.

Fotogalerie:
Výstava "jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..."

rodinné: 200,– Kč /2 dospělí + max. 3 děti od 6 let do 15 let/

Před filipojakubskou nocí v kouřimském skanzenu

více - Před filipojakubskou nocí v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad, který se koná v neděli 28. dubna v 10.00 - 16.00 hodin.
(20.4.2024)

Vernisáž výstav "Ve službách spravedlnosti" a "Antonín Kalina a děti Buchenwaldu"

více - Vernisáž výstav
Zveme Vás do kolínské synagogy na vernisáž výstav, která se koná ve čtvrtek 25. dubna v 17.00 hodin.
(17.4.2024)

Výstava "Plechová historie, aneb domovní tabulky pojišťoven"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která bude pro veřejnost otevřena do 6. října.
(15.4.2024)

Výstava "Koloniál pana Bajzy, aneb historie obchodu"

více - Výstava
Zveme Vás do Muzea Kouřimska v Kouřimi na výstavu, která se koná ve dnech 29. března - 28. října.
(25.3.2024)