Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Prázdniny v muzeu I a II
  • Letní komentované prohlídky historického centra Kolína
  • Rudolf Mazuch a Jan Čart
  • Lichtenštejnové
  • Svět hmnyzu
  • expozice Dějiny Kolína

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY| | (17. 2. 2011)

Srdečně zveme kolínské kulturní nadšence na komentované prohlídky výstavy Otakar Štorch-Marien a Kolín-Tvůrčí duch a jeho město, dne 24.2. od 16.00 hodin a 27. 2. od 14.00 hodin. Zasvěceným průvodcem bude autor výstavy RSDr. Ladislav Jouza.

Výstava Otakar Štorch-Marien a Kolín -Tvůrčí duch a jeho město, bude ještě přibližně měsíc otevřena v Regionálním muzeum v Kolíně.Využijte příležitosti komentovaných prohlídek a přijďte se přesvědčit, že Otakar Štorch-Marien měl tvůrčího ducha.A má ho ještě jeho město? Budete určitě překvapeni, jaká tvůrčí osobnost vzešla z kolínského podhoubí. Kromě toho, v Kolíně jsou asi na dlouhou dobu naposledy, k vidění díla Josefa Čapka, Josefa Šímy nebo Adolfa Hoffmeistra.

Na nedělní odpolední kávu si tedy zajděte až po prohlídce výstavy, věřte, že si budete mít o čem povídat!

rodinné: 200,– Kč /2 dospělí + max. 3 děti od 6 let do 15 let/

Od Markéty k Matičkám v kouřimském skanzenu

více - Od Markéty k Matičkám v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické instalace, která je k vidění ve dnech 13. července - 8. září.
(4.7.2024)

Léto na vsi

více - Léto na vsi
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad, přibližující všední život našich předků, který se koná v sobotu 13. července v 10.00 - 18.00 hodin.
(4.7.2024)

Prázdninová setkání pro rodiny s dětmi

více - Prázdninová setkání pro rodiny s dětmi
Zveme Vás a Vaše děti do Regionálního muzea v Kolíně na výtvarná setkání u příležitosti výstavy obrazů Rudolfa Mazucha a Jana Čarta, která se konají 10. července a 14. srpna.
(3.7.2024)

Rozhovor s Petrou Hollerovou

více - Rozhovor s Petrou Hollerovou
V červnovém vydání Zpravodaje města Kolína vyšel rozhovor s kurátorkou sbírky výtvarného umění Regionálního muzea v Kolíně Mgr. Petrou Hollerovou.
(25.6.2024)