Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Prázdniny v muzeu I a II
  • Letní komentované prohlídky historického centra Kolína
  • Rudolf Mazuch a Jan Čart
  • Lichtenštejnové
  • Svět hmnyzu
  • expozice Dějiny Kolína

PŘEDNÁŠKA "BAROKNÍ KUKS" | (25. 11. 2010)

Dovolujeme si vás pozvat na přednášku "Barokní Kuks hraběte Františka Antonína Šporka", kterou pro Místní skupinu České křesťanské akademie v Pečkách připravil ředitel Regionálního muzea v Kolíně Mgr. Vladimír Rišlink. Přednáška se koná dne 1. 12. 2010 v 17.00 hodin v Kulturním středisku v Pečkách.

rodinné: 200,– Kč /2 dospělí + max. 3 děti od 6 let do 15 let/

Prohlídka bartolomějské zvonice a Staré farní školy

více - Prohlídka bartolomějské zvonice a Staré farní školy
V rámci programu Kolínského kulturního léta Vás zveme na prohlídku zvonice a Staré farní školy v areálu chrámu sv. Bartoloměje v Kolíně s výkladem Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v neděli 28. července v 15.00 hodin.
(21.7.2024)

Od Markéty k Matičkám v kouřimském skanzenu

více - Od Markéty k Matičkám v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické instalace, která je k vidění ve dnech 13. července - 8. září.
(4.7.2024)

Léto na vsi

více - Léto na vsi
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad, přibližující všední život našich předků, který se koná v sobotu 13. července v 10.00 - 18.00 hodin.
(4.7.2024)

Prázdninová setkání pro rodiny s dětmi

více - Prázdninová setkání pro rodiny s dětmi
Zveme Vás a Vaše děti do Regionálního muzea v Kolíně na výtvarná setkání u příležitosti výstavy obrazů Rudolfa Mazucha a Jana Čarta, která se konají 10. července a 14. srpna.
(3.7.2024)