• Dávná touha cestovatelská
  • Imaginární setkání fotografů 2017
  • Slavné stavby Jindřicha Freiwalda

Práce muzea v Kolíně - řada přírodovědná - č. 8 (2008)

Juráček J.: Zpráva o podrobném geomorfologickém mapování v jižní části PR Veltrubský luh.

Rydlo J.: Vodní makrofyta potoka Bačovky po 10 letech.

Rydlo J.: Řečanka přímořská (Najas marina) v Labi a v tůních mezi Kolínem a Nymburkem.

Rydlo J.: Šíření Impatiens glandulifera na březích Labe mezi Chvaleticemi a Mělníkem v letech 1976–2006.

Rydlo J.: Změny flóry a vegetace vodních makrofyt v tůni Bajkal v Libickém luhu.

Turoňová D.: Flóra a vegetace národní přírodní rezervace Žehuňský rybník a návrh péče o chráněné území.

Moravec J., Farkač J. & Prouza J.: Střevlíkovití brouci (Coleoptera: Carabidae) navrhované přírodní památky Čertův důl (Čáslavsko, střední Čechy).

Vrabec V., Šebková N. & Veselá H.: Pozorování americké želvy nádherné Trachemys scipta elegans (Reptilia: Testudines: Emydidae) na Slavíkových ostrovech u Přelouče.

Rus I.: Archiv ornitologické skupiny při Okresním aktivu státní ochrany přírody v Kolíně.

Reg­ionální muzeum v Kolíně | Brandlova 35, 280 02 Kolín I | 321 722 988 příspěvková organizace Středočeského kraje