• Nejen nepřátelé
  • Vladimír Jan Hnízdo
  • Volání dálek

Práce muzea v Kolíně - řada přírodovědná - č. 4 (2000)

Běhal Z., Novák F., Pauliš P. & Pejša J.: Historická naleziště českého granátu na Kolínsku a jejich mineralogie.

Vrabec V.: Nález druhu Ferrissia wautieri (Mollusca: Gastropoda: Ancylidae) v tůni Bejkovna u Lžovic na Kolínsku a známé rozšíření tohoto druhu v ČR.

Lekeš V.: Motýli (Lepidoptera) Rožďalovické tabule.

Moravec P. & Vonička P.: Výsledky průzkumu střevlíkovitých (Coleoptera: Carabidae) a drabčíkovitých (Coleoptera: Staphylinidae, Staphylinini) lesního komplexu Obrubce v okrese Mladá Boleslav.

Rus I.: Krátké sdělení – Nově vyhlášené památné stromy okresu Kolín.

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

"Tajemství Svatojánské noci" v kouřimském skanzenu

Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tématické instalace, která bude k vidění ve dnech 22. června - 7. července.
(15.6.2019)

Svatojánská noc v kouřimském skanzenu

více - Svatojánská noc v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatojánská noc", který se koná v sobotu 22. června v 19.00 - 23.00 hodin.
(15.6.2019)

Výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře"

Regionální muzeum v Kolíně, p. o., vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře se zaměřením na tradiční lidovou kulturu"
(3.6.2019)

Nové publikace našeho muzea

více - Nové publikace našeho muzea
V pokladnách našeho muzea jsou k zakoupení publikace "Barokní umění ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně" a "Vladimír Jan Hnízdo - Kresebné variace".
(2.6.2019)