• Přednáška
  • Dávná touha cestovatelská
  • Imaginární setkání fotografů 2017
  • Slavné stavby Jindřicha Freiwalda

Práce muzea v Kolíně - řada přírodovědná - č. 2 (1996)

Rydlo J.: Křečkovský bor.

Rydlo J.: Dubohabřina Na Čeperkách u Sán.

Beran L.: Vodní měkkýši řeky Javorky.

Ložek V.: Měkkýši přírodní rezervace Dománovický les.

Beran L.: Vodní měkkýši Orlice.

Vrabec V.: Vodní měkkýši (Mollusca) Jevanského potoka a Jevanské rybniční soustavy.

Koleška Z.: Historie entomologické činnosti v přírodovědném výzkumu Kolínska.

Vrabec V. & Fiala R.: Nález druhu Colias erate (Lepidoptera: Pieridae) na území okresů Kolín, Kutná Hora a Benešov.

Pružina I., Kurfürst J., Kálal L. & Jirásek L.: Druhové složení rybích populací povodí Jevanského potoka.

Pružina I.: K výskytu obojživelníků na okrese Kolín.

Rus I.: Zoogeografické rozšíření plazů na okrese Kolín.

Rus I.: Hnízda čápa bílého – Ciconia ciconia (Linnaeus, 1758) na okrese Kolín v minulosti a dnes.

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(16.11.2017)

Přednáška "Poklady ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně"

více - Přednáška
Zveme Vás na přednášku ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v Kulturním středisku města Pečky ve středu 15. listopadu v 17.00 hodin.
(12.11.2017)

Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče

více - Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče
Ve čtvrtek 9. listopadu navštívil Regionální muzeum v Kolíně radní Středočeského kraje pro oblast kultury a památkové péče Mgr. Karel Horčička.
(11.11.2017)

Výběrové řízení na pozici "Etnograf - Dokumentátor Regionálního odborného pracoviště pro péči o tradiční lidovou kulturu"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Etnograf - Dokumentátor Regionálního odborného pracoviště pro péči o tradiční lidovou kulturu".
(1.11.2017)

Reg­ionální muzeum v Kolíně | Brandlova 35, 280 02 Kolín I | 321 722 988 příspěvková organizace Středočeského kraje