Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Přednáška
  • expozice Dějiny Kolína
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Návrat k přírodě
  • Ozdoby dávné doby

Výběrové řízení na pozici "Technický pracovník v Muzeu lidových staveb v Kouřimi" | (8. 4. 2022)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Technický pracovník v Muzeu lidových staveb v Kouřimi".

Předpokládaná náplň práce:

Provádění základních oprav a údržby objektů v areálu Muzea lidových staveb v Kouřimi včetně zajišťování jejich řádné provozuschopnosti

Organizační zajišťování provozuschopnosti stabilního hasicího zařízení v areálu Muzea lidových staveb v Kouřimi

Aktivní spolupráce při organizačním zajišťování provozu muzea (technická činnost při instalaci expozic, přípravě doprovodných programů pro veřejnost apod.)

Požadavky:

Dokončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, nebo vyšší odborné vzdělání (vzdělání technického směru výhodou)

Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost

Pozitivní vztah ke kulturnímu dědictví, znalost historických stavebních a řemeslných technik, otevřenost k dalšímu vzdělávání v této oblasti

Schopnost zodpovědné a pečlivé práce

Schopnost samostatné i týmové práce

Časová flexibilita (příležitostně nutnost práce o víkendech a svátcích)

Řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme:

Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, zařazení do 9. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Tvůrčí činnost v zajímavém pracovním prostředí

Pružná pracovní doba

5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní či životní pojištění

Místo výkonu práce: Kouřim

Zahájení pracovního poměru: květen - srpen 2022

Přihláška musí obsahovat:

Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)

Strukturovaný životopis

Platný výpis z rejstříku trestů

Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 6. 5. 2022 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 601 390 350

sobota - neděle:

Otevření stálé expozice "Dějiny Kolína"

více - Otevření stálé expozice
Ve čtvrtek 26. ledna byla ve Veigertovském domě slavnostně otevřena první část stálé expozice "Dějiny Kolína".
(28.1.2023)

Zima na vsi v kouřimském skanzenu

více - Zima na vsi v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na nový národopisný pořad "Zima na vsi", který se koná v sobotu 4. února v 10.00 - 16.00 hodin.
(28.1.2023)

Lektorské programy pro školy v Mašínově statku

více - Lektorské programy pro školy v Mašínově statku
V Mašínově statku - Památníku tří odbojů v Lošanech jsou pro žáky druhého stupně základních škol a pro studenty středních škol připraveny doprovodné vzdělávací programy.
(15.1.2023)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(3.1.2023)