• Muzejní noc v Kolíně
  • Zapomenutá vůně střelného prachu
  • Tesaříci ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně
  • Prohlídka městem

Výběrové řízení na pozici "Technický pracovník v Muzeu lidových staveb v Kouřimi" | (8. 4. 2022)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Technický pracovník v Muzeu lidových staveb v Kouřimi".

Předpokládaná náplň práce:

Provádění základních oprav a údržby objektů v areálu Muzea lidových staveb v Kouřimi včetně zajišťování jejich řádné provozuschopnosti

Organizační zajišťování provozuschopnosti stabilního hasicího zařízení v areálu Muzea lidových staveb v Kouřimi

Aktivní spolupráce při organizačním zajišťování provozu muzea (technická činnost při instalaci expozic, přípravě doprovodných programů pro veřejnost apod.)

Požadavky:

Dokončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, nebo vyšší odborné vzdělání (vzdělání technického směru výhodou)

Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost

Pozitivní vztah ke kulturnímu dědictví, znalost historických stavebních a řemeslných technik, otevřenost k dalšímu vzdělávání v této oblasti

Schopnost zodpovědné a pečlivé práce

Schopnost samostatné i týmové práce

Časová flexibilita (příležitostně nutnost práce o víkendech a svátcích)

Řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme:

Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, zařazení do 9. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Tvůrčí činnost v zajímavém pracovním prostředí

Pružná pracovní doba

5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní či životní pojištění

Místo výkonu práce: Kouřim

Zahájení pracovního poměru: květen - srpen 2022

Přihláška musí obsahovat:

Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)

Strukturovaný životopis

Platný výpis z rejstříku trestů

Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 6. 5. 2022 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 601 390 350

sobota - neděle:

Výstava "Vážky Českobrodska"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu "Vážky Českobrodska", která se koná ve dnech 26. května - 30. října.
(23.5.2022)

Naše muzeum bylo oceněno v soutěži Gloria musaealis

více - Naše muzeum bylo oceněno v soutěži Gloria musaealis
V národní soutěži Gloria musaealis v kategorii Muzejní publikace roku 2021 získala zvláštní ocenění kniha Lenky Mazačové a Roberta Honse "Dobrodružství cyklistiky - Éra vysokého kola v Čechách", kterou vydalo Regionální muzeum v Kolíně.
(21.5.2022)

Zelené svátky v kouřimském skanzenu

více - Zelené svátky v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické instalace, přibližující dnes již zapomenuté lidové obyčeje pozdního jara, která je k vidění ve dnech 21. května - 19. června.
(15.5.2022)

Výběrové řízení na pozici "Edukátor v Mašínově statku v Lošanech"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Edukátor v Mašínově statku - památníku tří odbojů v Lošanech".
(10.5.2022)