• Přednáška
  • Umění ve službách reklamy
  • Vážky
  • Nejen nepřátelé

Výběrové řízení na pozici "Pracovník vztahů k veřejnosti" | (29. 9. 2021)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Pracovník vztahů k veřejnosti" - zaměření na Muzeum lidových staveb v Kouřimi, Muzeum Kouřimska v Kouřimi a Podlipanské muzeum v Českém Brodě.

Pracovní náplň:

• Komplexní zajišťování informačních, publicistických a tiskových vztahů k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům.
  • Samostatná příprava a realizace informačních kampaní ve sdělovacích prostředcích
  • Zajišťování publicity činnosti muzea ve vztahu k veřejnosti, zejména výstav a doprovodných programů, včetně zveřejňování aktuálních informací
  • Zajišťování fotografické dokumentace doprovodných programů pro veřejnost
  • Vyhodnocování názorů veřejnosti na činnost muzea včetně přípravy rešerší
  • Prezentace muzea na sociálních sítích

Požadavky:

·Dokončené vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, nebo vyšší odborné vzdělání v oblasti cestovního ruchu

·Doložitelná praxe v kulturní organizaci výhodou

·Dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví

·Schopnost samostatné i týmové práce

·Časová flexibilita (příležitostně nutnost práce o víkendech a svátcích)

·Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

• Flexibilní tvůrčí práci
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku (zahájení pracovního poměru v prosinci 2021 - únoru 2022)
  • Zařazení do 10. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Kolín

Přihláška musí obsahovat:

Motivační dopis a strukturovaný životopis

Platný výpis z rejstříku trestů

Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh zasílejte v písemné podobě do 24. 10. 2021 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 734 312 038

sobota - neděle:

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Publikace "100 uměleckých předmětů"

více - Publikace
V našem muzeu je v prodeji publikace "100 uměleckých předmětů Regionálního muzea v Kolíně", jejímiž autory jsou historikové Mgr. Petra Hollerová a Mgr. Vladimír Rišlink.
(5.10.2021)

Výběrové řízení na pozici "Pracovník vztahů k veřejnosti"

(29.9.2021)

Přednáška o kostele sv. Václava ve Svojšicích

více - Přednáška o kostele sv. Václava ve Svojšicích
Zveme Vás na přednášku ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v rámci svěcení kaple sv. Václava ve Svojšicích v neděli 3. října.
(28.9.2021)

Výběrové řízení na pozici "Kurátor sbírky památek venkovské architektury"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici: „Kurátor sbírky památek venkovské architektury“ (část sbírkového fondu etnografie v Muzeu lidových staveb v Kouřimi).
(23.9.2021)