• Sladkosti na Kolínsku
  • Umění ve službách reklamy
  • Nejen nepřátelé

Reportáž o kostele ve Třebovli a klášteře v Klášterní Skalici | (11. 10. 2020)

V neděli 11. října uvedla Česká televize v rámci pořadu "Toulavá kamera" reportáž o kostele sv. Bartoloměje ve Třebovli a bývalém klášteře cisterciáků v Klášterní Skalici.

V reportáži promluvili pracovníci našeho muzea Mgr. Vladimír Rišlink a Michal Vevera.

Záznam najdete zde.

zavřeno

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Povídání o tradici svátku Tří králů

více - Povídání o tradici svátku Tří králů
V pondělí 4. ledna promluvil v České televizi v rámci pořadu "Sama doma" historik našeho muzea PhDr. Vladimír Jakub Mrvík, Ph.D.
(4.1.2021)

Reportáž o výstavě "Nejen nepřátelé"

více - Reportáž o výstavě
V neděli 3. ledna uvedla Česká televize v rámci pořadu "Toulavá kamera" reportáž o výstavě "Nejen nepřátelé - staří Řekové a jejich sousedé", která právě probíhá v našem muzeu.
(3.1.2021)

Výstava o barokní architektuře

více - Výstava o barokní architektuře
Od 3. prosince do 31. ledna můžete v přednáškovém sále Veigertovského domu navštívit komorní výstavu "Lombardští architekti a barokní stavby ve Středočeském kraji".
(30.11.2020)

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické instalace přibližující adventní a vánoční obyčeje, která bude k vidění ve dnech 5. prosince - 10. ledna.
(29.11.2020)