• František Karel Foltýn
  • Příběh vějíře
  • Nejen nepřátelé

Sledujte náš profil na Facebooku | (25. 3. 2020)

Přestože je Regionální muzeum až do odvolání pro veřejnost uzavřeno, najdete na naší stránce na Facebooku každý den odkazy na různé zajímavé reportáže, přibližující památky a historii Kolínska.

Přesvědčit se o tom můžete zde.

zavřeno facebook_logo

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Dokument o Boženě Němcové a Václavovi Bolemírovi Nebeském

více - Dokument o Boženě Němcové a Václavovi Bolemírovi Nebeském
Ve čtvrtek 2. dubna uvedla Česká televize v rámci cyklu "Osudové lásky" dokument "Zamilovaná paní Betty", jehož část byla natočena v Červinkovském domě v Kolíně a v Muzeu lidových staveb v Kouřimi.
(2.4.2020)

Sledujte náš profil na Facebooku

více - Sledujte náš profil na Facebooku
(25.3.2020)

Rozhovor s autorkou výstavy "Příběh vějíře"

více - Rozhovor s autorkou výstavy
Český rozhlas uvedl v pondělí 9. března rozsáhlý rozhovor s Mgr. Ludmilou Kotorovou, autorkou výstavy, která aktuálně probíhá v našem muzeu.
(10.3.2020)

Výběrové řízení na pozici "Kurátor sbírky památek venkovské architektury"

Regionální muzeum v Kolíně, p. o., vyhlašuje výběrové řízení na pozici: „Kurátor sbírky památek venkovské architektury“ (část sbírkového fondu etnografie v Muzeu lidových staveb v Kouřimi).
(10.3.2020)