• František Karel Foltýn
  • Příběh vějíře
  • Nejen nepřátelé

Výběrové řízení na pozici "Kurátor sbírky památek venkovské architektury" | (10. 3. 2020)

Regionální muzeum v Kolíně, p. o., vyhlašuje výběrové řízení na pozici: „Kurátor sbírky památek venkovské architektury“ (část sbírkového fondu etnografie v Muzeu lidových staveb v Kouřimi).

Požadavky:

Dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru památková péče - architektura, památková péče - etnografie/etnologie, nebo památková péče - historie
Prokazatelný odborný zájem o památky venkovské architektury
Zodpovědný přístup ke správě předmětů kulturní hodnoty
Kladný vztah ke kulturnímu dědictví a dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví
Schopnost samostatné tvůrčí činnosti
Dobré komunikační a didaktické schopnosti
Organizační schopnosti
Dobrá orientace v oblasti muzejnictví a památkové péče
Časová flexibilita (pružná pracovní doba, nárazově nutnost práce o víkendech, svátcích apod.)
Aktivní spolupráce při přípravě národopisných pořadů a dalších doprovodných programů v Muzeu lidových staveb v Kouřimi
Platný řidičský průkaz – oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme:
Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku na dobu určitou (možnost změny na pracovní poměr na dobu neurčitou), zařazení do 12. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě, místo výkonu práce: Kouřim, zahájení pracovního poměru: duben - červen 2020

Přihláška musí obsahovat:
Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
Strukturovaný životopis
Platný výpis z rejstříku trestů
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 17. 4. 2020 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, p. o., Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1
Informace na tel.: 603 548 225,

zavřeno facebook_logo

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Dokument o Boženě Němcové a Václavovi Bolemírovi Nebeském

více - Dokument o Boženě Němcové a Václavovi Bolemírovi Nebeském
Ve čtvrtek 2. dubna uvedla Česká televize v rámci cyklu "Osudové lásky" dokument "Zamilovaná paní Betty", jehož část byla natočena v Červinkovském domě v Kolíně a v Muzeu lidových staveb v Kouřimi.
(2.4.2020)

Sledujte náš profil na Facebooku

více - Sledujte náš profil na Facebooku
Přestože je Regionální muzeum až do odvolání pro veřejnost uzavřeno, najdete na naší stránce na Facebooku každý den odkazy na různé zajímavé reportáže, přibližující památky a historii Kolínska.
(25.3.2020)

Rozhovor s autorkou výstavy "Příběh vějíře"

více - Rozhovor s autorkou výstavy
Český rozhlas uvedl v pondělí 9. března rozsáhlý rozhovor s Mgr. Ludmilou Kotorovou, autorkou výstavy, která aktuálně probíhá v našem muzeu.
(10.3.2020)

Výběrové řízení na pozici "Kurátor sbírky památek venkovské architektury"

(10.3.2020)