Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Vánoce v měšťanském domě
  • Návrat k přírodě
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Ozdoby dávné doby

Výroční setkání členů Klubu přátel muzea | (20. 1. 2020)

Ve čtvrtek 9. ledna se ve Veigertovském domě v Kolíně uskutečnilo výroční setkání členů Klubu přátel muzea s vedením Regionálního muzea.

Zrekapitulovali jsme dění za uplynulý rok a představili jsme program a výhody, které čekají na členy Klubu přátel muzea v roce 2020. Následně proběhla podnětná diskuze při kávě a drobném občerstvení. Hovořilo se o správě objektů muzea, o sbírkách a restaurování sbírkových předmětů stejně jako o připravovaných expozicích, výstavách a doprovodných programech.

Rádi mezi sebou přivítáme nové členy Klubu přátel muzea. Více informací naleznete zde.

sobota - neděle:

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické adventní a vánoční instalace, která je k vidění ve dnech 26. listopadu - 30. prosince.
(18.11.2022)

Výstava "O včelách a včelařství"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která je pro veřejnost otevřena ve dnech 15. listopadu - 14. května.
(9.11.2022)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(20.10.2022)

Svatohavelské posvícení v kouřimském skanzenu

více - Svatohavelské posvícení v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatohavelské posvícení", který se koná v neděli 16. října v 10.00 - 16.00 hodin.
(9.10.2022)