• Ozdoby dávné doby
  • Umění gotiky a renesance
  • Tesaříci ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně
  • Prohlídka městem

Výroční setkání členů Klubu přátel muzea | (20. 1. 2020)

Ve čtvrtek 9. ledna se ve Veigertovském domě v Kolíně uskutečnilo výroční setkání členů Klubu přátel muzea s vedením Regionálního muzea.

Zrekapitulovali jsme dění za uplynulý rok a představili jsme program a výhody, které čekají na členy Klubu přátel muzea v roce 2020. Následně proběhla podnětná diskuze při kávě a drobném občerstvení. Hovořilo se o správě objektů muzea, o sbírkách a restaurování sbírkových předmětů stejně jako o připravovaných expozicích, výstavách a doprovodných programech.

Rádi mezi sebou přivítáme nové členy Klubu přátel muzea. Více informací naleznete zde.

sobota - neděle:

Letní kino v kouřimském skanzenu - Tajemství staré bambitky 2

více - Letní kino v kouřimském skanzenu - Tajemství staré bambitky 2
V pátek 8. července Vás zveme do Muzea lidových staveb v Kouřimi na promítání filmové pohádky.
(1.7.2022)

Řemeslné pohádkové léto v kouřimském skanzenu

více - Řemeslné pohádkové léto v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na program Řemeslného pohádkového léta, který se koná ve dnech 2. července - 13. srpna.
(26.6.2022)

Prohlídka kostelů v Uhlířských Janovicích

více - Prohlídka kostelů v Uhlířských Janovicích
Zveme Vás na komentovanou prohlídku kostelů sv. Jiljí a sv. Aloise v Uhlířských Janovicích, která se koná v sobotu 25. června ve 14.00 hodin.
(21.6.2022)

Tajemství svatojánské noci v kouřimském skanzenu

více - Tajemství svatojánské noci v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické instalace, která je k vidění ve dnech 23. června - 3. července.
(17.6.2022)