• Nejen nepřátelé
  • Vladimír Jan Hnízdo
  • Volání dálek

Výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře" | (1. 2. 2019)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře" - zaměření na práci s dospělými a seniory.

Pracovní náplň:

-    Tvorba, organizace a realizace vzdělávacích programů zprostředkujících sbírky, výstavy a expozice Regionálního muzea v Kolíně a jeho poboček pro dospělé a seniory (přednášky, doprovodné programy, výlety, řemeslné a výtvarné kurzy, správa „Klubu přátel muzea“, propagace)
-    Tvorba inovací v oblasti koncepce vzdělávací nabídky pro dospělé a seniory

Požadavky:

Dokončené vysokoškolské vzdělání v oblasti vzdělávání dospělých, případně obecně kulturně-historický obor a prokazatelná zkušenost s prací s dospělými či seniory
-    Dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví
-    Schopnost samostatné i týmové práce
-    Kladný vztah k definovaným skupinám návštěvníků muzea
-    Časová flexibilita (nutnost práce o víkendech a svátcích)
-    Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

-    Flexibilní tvůrčí práci
-    Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku (zahájení pracovního poměru v dubnu - červnu 2019)
-    Zařazení do 11. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
-    Místo výkonu práce: Kolín

Přihláška musí obsahovat:

Strukturovaný životopis

Platný výpis z rejstříků trestů

Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Návrh scénáře doprovodných programů pro dospělé a seniory k výstavě "Dobrodružství cyklistiky - Éra vysokého kola v Čechách", která bude v Regionálním muzeu v Kolíně probíhat od července do října 2019 (rozsah textu maximálně A4, posuzovaná kritéria: provázanost s tématem, zohlednění specifik dospělých a seniorů v kontextu vzdělávání, metodika práce s dospělými a seniory)

-

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh zasílejte v písemné podobě do 8. 3. 2019 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 734 312 038

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

"Tajemství Svatojánské noci" v kouřimském skanzenu

Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tématické instalace, která bude k vidění ve dnech 22. června - 7. července.
(15.6.2019)

Svatojánská noc v kouřimském skanzenu

více - Svatojánská noc v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatojánská noc", který se koná v sobotu 22. června v 19.00 - 23.00 hodin.
(15.6.2019)

Výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře"

Regionální muzeum v Kolíně, p. o., vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře se zaměřením na tradiční lidovou kulturu"
(3.6.2019)

Nové publikace našeho muzea

více - Nové publikace našeho muzea
V pokladnách našeho muzea jsou k zakoupení publikace "Barokní umění ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně" a "Vladimír Jan Hnízdo - Kresebné variace".
(2.6.2019)