Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Přednáška
  • Vánoce v měšťanském domě
  • Návrat k přírodě
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Ozdoby dávné doby

Výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře" | (1. 2. 2019)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře" - zaměření na práci s dospělými a seniory.

Pracovní náplň:

-    Tvorba, organizace a realizace vzdělávacích programů zprostředkujících sbírky, výstavy a expozice Regionálního muzea v Kolíně a jeho poboček pro dospělé a seniory (přednášky, doprovodné programy, výlety, řemeslné a výtvarné kurzy, správa „Klubu přátel muzea“, propagace)
-    Tvorba inovací v oblasti koncepce vzdělávací nabídky pro dospělé a seniory

Požadavky:

Dokončené vysokoškolské vzdělání v oblasti vzdělávání dospělých, případně obecně kulturně-historický obor a prokazatelná zkušenost s prací s dospělými či seniory
-    Dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví
-    Schopnost samostatné i týmové práce
-    Kladný vztah k definovaným skupinám návštěvníků muzea
-    Časová flexibilita (nutnost práce o víkendech a svátcích)
-    Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

-    Flexibilní tvůrčí práci
-    Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku (zahájení pracovního poměru v dubnu - červnu 2019)
-    Zařazení do 11. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
-    Místo výkonu práce: Kolín

Přihláška musí obsahovat:

Strukturovaný životopis

Platný výpis z rejstříků trestů

Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Návrh scénáře doprovodných programů pro dospělé a seniory k výstavě "Dobrodružství cyklistiky - Éra vysokého kola v Čechách", která bude v Regionálním muzeu v Kolíně probíhat od července do října 2019 (rozsah textu maximálně A4, posuzovaná kritéria: provázanost s tématem, zohlednění specifik dospělých a seniorů v kontextu vzdělávání, metodika práce s dospělými a seniory)

-

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh zasílejte v písemné podobě do 8. 3. 2019 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 734 312 038

sobota - neděle:

Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu

více - Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatomikulášská obchůzka", který se koná v neděli 4. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(27.11.2022)

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické adventní a vánoční instalace, která je k vidění ve dnech 26. listopadu - 30. prosince.
(18.11.2022)

Výstava "O včelách a včelařství"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která je pro veřejnost otevřena ve dnech 15. listopadu - 14. května.
(9.11.2022)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(20.10.2022)