• Příběh vějíře
  • František Karel Foltýn
  • Nejen nepřátelé

Dny evropského dědictví na Kolínsku | (1. 9. 2018)

Zveme Vás na bohatý program Dnů evropského dědictví, který se koná ve dnech 8. - 16. září.

Program v Kolíně najdete zde, program v Kouřimi, Českém Brodě a Hradeníně zde. Přehled celostátního programu najdete zde.

sobota, neděle:

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

"Od Markéty k Matičkám" v kouřimském skanzenu

Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické instalace, přibližující lidové obyčeje vrcholícího léta, která je k vidění ve dnech 14. července - 6. září.
(6.7.2020)

Komentované prohlídky výstavy "Nejen nepřátelé"

více - Komentované prohlídky výstavy
Zveme Vás na komentované prohlídky výstavy "Nejen nepřátelé - staří Řekové a jejich sousedé", které se v rámci programu "Archeologické léto" konají ve Dvořákově muzeu pravěku.
(3.7.2020)

Zvýhodněná vstupenka do muzeí v Kolíně a Kutné Hoře

více - Zvýhodněná vstupenka do muzeí v Kolíně a Kutné Hoře
V našem muzeu si můžete zakoupit zvýhodněnou vstupenku do tří příspěvkových organizací Středočeského kraje - Regionálního muzea v Kolíně, Českého muzea stříbra Kutná Hora a GASK - Galerie Středočeského kraje.
(1.7.2020)

Den královského přemyslovského města Kolína

více - Den královského přemyslovského města Kolína
Zveme Vás na komponovaný program, připravený spolkem Města Otakarova ve spolupráci s Městem Kolín, Městskou knihovnou Kolín a Regionálním muzeem v Kolíně, který se koná ve středu 8. července od 14.30 hodin.
(1.7.2020)