Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Přednáška
  • Vánoce v měšťanském domě
  • Návrat k přírodě
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Ozdoby dávné doby

Výběrové řízení na pozici "Technický pracovník" | (24. 2. 2018)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Technický pracovník".

Předpokládaná náplň práce:

Zajišťování technické správy majetku užívaného Regionálním muzeem v Kolíně včetně přípravy a realizace výstavby a oprav včetně koordinace provozu.
-  Organizační zajišťování provozuschopnosti, oprav a údržby budov a jejich technického vybavení ve správě Regionálního muzea v Kolíně.
-   Zpracování a dodržování plánů péče o technická zařízení a přístroje včetně organizačního zajišťování jejich oprav, prověrek a prohlídek.
-    Organizační zajišťování realizace technického zabezpečení objektů.

Požadavky:

Dokončené vysokoškolské vzdělání technického směru v bakalářském studijním programu, nebo vyšší odborné vzdělání technického směru
Schopnost zodpovědné a pečlivé práce

Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, zařazení do 10. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
Místo výkonu práce: Kolín
Zahájení pracovního poměru: duben - květen 2018

Přihláška musí obsahovat:

Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
Strukturovaný životopis
Platný výpis z rejstříku trestů
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 26. 3. 2018 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 734 312 038

sobota - neděle:

Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu

více - Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatomikulášská obchůzka", který se koná v neděli 4. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(27.11.2022)

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické adventní a vánoční instalace, která je k vidění ve dnech 26. listopadu - 30. prosince.
(18.11.2022)

Výstava "O včelách a včelařství"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která je pro veřejnost otevřena ve dnech 15. listopadu - 14. května.
(9.11.2022)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(20.10.2022)