• Jan Havránek
  • Jak se žilo za císaře pána

Výběrové řízení na pozici "Provozář v Muzeu lidových staveb v Kouřimi" | (26. 10. 2017)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Provozář v Muzeu lidových staveb v Kouřimi".

Předpokládaná náplň práce:
Komplexní zajišťování a organizace provozu Muzea lidových staveb v Kouřimi, včetně organizačního zajišťování údržby, organizace prováděných prací, zajišťování spotřebního materiálu, zajišťování podkladů pro zpracování návrhu finančního rozpočtu, přebírání dodávek a provedených prací, zajišťování dodržování programu odpadového hospodářství.

Spolupráce na organizačním a technickém zajištění instalací a výstav a doprovodných programů (mj. spolupráce při produkčním zajištění národopisných a lektorských pořadů apod.) v Muzeu lidových staveb v Kouřimi.

Požadavky:

Dokončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou

Schopnost zodpovědné a pečlivé práce, výborné organizační schopnosti

Časová flexibilita (v případě potřeby nutnost práce o víkendech, svátcích apod.)

Praxe v oboru

Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, zařazení do 8. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
Místo výkonu práce: Kouřim
Zahájení pracovního poměru: prosinec 2017

Přihláška musí obsahovat:

Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
Strukturovaný životopis
Platný výpis z rejstříku trestů
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 13. 11. 2017 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 734 312 038

Publikace o čarodějnicích a loupežnících

více - Publikace o čarodějnicích a loupežnících
V prodeji je publikace historika našeho muzea PhDr. Vladimíra Jakuba Mrvíka, Ph.D. "Čarodějnice a loupežníci na Českobrodsku a Černokostelecku (nejen) barokním.

Letnice v kouřimském skanzenu

více - Letnice v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Letnice", který se koná v neděli 20. května v 10.00 - 17.00 hodin.

Kurs kosení

více - Kurs kosení
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na lektorský program "Senoseč", který se koná v sobotu 19. května.
(12.5.2018)

Zelené svátky v kouřimském skanzenu

více - Zelené svátky v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tématické instalace, přibližující lidové obyčeje pozdního jara, která bude k vidění ve dnech 12. - 31. května.
(5.5.2018)