• Přednáška
  • Dávná touha cestovatelská
  • Imaginární setkání fotografů 2017
  • Slavné stavby Jindřicha Freiwalda

Výběrové řízení na pozici "Provozář v Muzeu lidových staveb v Kouřimi" | (26. 10. 2017)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Provozář v Muzeu lidových staveb v Kouřimi".

Předpokládaná náplň práce:
Komplexní zajišťování a organizace provozu Muzea lidových staveb v Kouřimi, včetně organizačního zajišťování údržby, organizace prováděných prací, zajišťování spotřebního materiálu, zajišťování podkladů pro zpracování návrhu finančního rozpočtu, přebírání dodávek a provedených prací, zajišťování dodržování programu odpadového hospodářství.

Spolupráce na organizačním a technickém zajištění instalací a výstav a doprovodných programů (mj. spolupráce při produkčním zajištění národopisných a lektorských pořadů apod.) v Muzeu lidových staveb v Kouřimi.

Požadavky:

Dokončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou

Schopnost zodpovědné a pečlivé práce, výborné organizační schopnosti

Časová flexibilita (v případě potřeby nutnost práce o víkendech, svátcích apod.)

Praxe v oboru

Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, zařazení do 8. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
Místo výkonu práce: Kouřim
Zahájení pracovního poměru: prosinec 2017

Přihláška musí obsahovat:

Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
Strukturovaný životopis
Platný výpis z rejstříku trestů
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 13. 11. 2017 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 734 312 038

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(16.11.2017)

Přednáška "Poklady ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně"

více - Přednáška
Zveme Vás na přednášku ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v Kulturním středisku města Pečky ve středu 15. listopadu v 17.00 hodin.
(12.11.2017)

Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče

více - Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče
Ve čtvrtek 9. listopadu navštívil Regionální muzeum v Kolíně radní Středočeského kraje pro oblast kultury a památkové péče Mgr. Karel Horčička.
(11.11.2017)

Výběrové řízení na pozici "Etnograf - Dokumentátor Regionálního odborného pracoviště pro péči o tradiční lidovou kulturu"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Etnograf - Dokumentátor Regionálního odborného pracoviště pro péči o tradiční lidovou kulturu".
(1.11.2017)

Reg­ionální muzeum v Kolíně | Brandlova 35, 280 02 Kolín I | 321 722 988 příspěvková organizace Středočeského kraje