• Jak se žilo za císaře pána
  • Kolínská výtvarná scéna 1918–1968

Výběrové řízení na pozici "Provozář v Muzeu lidových staveb v Kouřimi" | (26. 10. 2017)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Provozář v Muzeu lidových staveb v Kouřimi".

Předpokládaná náplň práce:
Komplexní zajišťování a organizace provozu Muzea lidových staveb v Kouřimi, včetně organizačního zajišťování údržby, organizace prováděných prací, zajišťování spotřebního materiálu, zajišťování podkladů pro zpracování návrhu finančního rozpočtu, přebírání dodávek a provedených prací, zajišťování dodržování programu odpadového hospodářství.

Spolupráce na organizačním a technickém zajištění instalací a výstav a doprovodných programů (mj. spolupráce při produkčním zajištění národopisných a lektorských pořadů apod.) v Muzeu lidových staveb v Kouřimi.

Požadavky:

Dokončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou

Schopnost zodpovědné a pečlivé práce, výborné organizační schopnosti

Časová flexibilita (v případě potřeby nutnost práce o víkendech, svátcích apod.)

Praxe v oboru

Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, zařazení do 8. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
Místo výkonu práce: Kouřim
Zahájení pracovního poměru: prosinec 2017

Přihláška musí obsahovat:

Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
Strukturovaný životopis
Platný výpis z rejstříku trestů
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 13. 11. 2017 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 734 312 038

Výběrové řízení na pozici "Archeolog - kurátor podsbírky Archeologie"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Archeolog - kurátor podsbírky Archeologie".
(16.2.2018)

Výběrové řízení na pozici "Průvodce"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Průvodce".
(16.2.2018)

Reportáž o klášteru v Klášterní Skalici

více - Reportáž o klášteru v Klášterní Skalici
V pondělí 12. února uvedla Česká televize v rámci pořadu "Reportéři ČT" reportáž o bývalém klášteru v Klášterní Skalici. Promluvil v ní pracovník našeho muzea Michal Vevera.
(13.2.2018)

Rozhovor s ředitelem muzea

více - Rozhovor s ředitelem muzea
Týdeník Kolínský pres přinesl v úterý 2. února rozhovor s Mgr. Vladimírem Rišlinkem o aktuálním dění v Regionálním muzeu.
(13.2.2018)