• Literární čtvtek s Ladou
  • Josef Lada jak ho neznáte
  • Barokní umění ve sbírkách RMK

Výběrové řízení na pozici "Technický pracovník" | (6. 9. 2017)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Technický pracovník".

Předpokládaná náplň práce:

Zajišťování technické správy majetku užívaného Regionálním muzeem v Kolíně včetně přípravy a realizace výstavby a oprav včetně koordinace provozu
-  Organizační zajišťování provozuschopnosti, oprav a údržby budov a jejich technického vybavení ve správě Regionálního muzea v Kolíně
-   Zpracování a dodržování plánů péče o technická zařízení a přístroje včetně organizačního zajišťování jejich oprav, prověrek a prohlídek.
-    Organizační zajišťování realizace technického zabezpečení objektů

Požadavky:

Dokončené vysokoškolské vzdělání technického směru v bakalářském studijním programu, nebo vyšší odborné vzdělání technického směru
Schopnost zodpovědné a pečlivé práce

Praxe v oboru v délce nejméně tří let

Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, zařazení do 10. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
Místo výkonu práce: Kolín
Zahájení pracovního poměru: listopad 2017

Přihláška musí obsahovat:

Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
Strukturovaný životopis
Platný výpis z rejstříku trestů
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 6. 10. 2017 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Brandlova 35, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: 603 548 225, 734 312 038

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v MLS v Kouřimi"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v Muzeu lidových staveb v Kouřimi".
(15.1.2019)

Edice "Polabští překladatelé"

více - Edice
V Regionálním muzeu je v prodeji první publikace z naší nové ediční řady "Polabští překladatelé", která v překladu Jaroslava Janíka přibližuje dílo "Poemy" Oscara Vladislase de Lubicz - Milosz.
(12.1.2019)

Tříkrálová koleda v kouřimském skanzenu

více - Tříkrálová koleda v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Tříkrálová koleda", který se koná v neděli 6. ledna v 10.00 - 16.00 hodin.
(29.12.2018)

Adventní Otevřená ulice

více - Adventní Otevřená ulice
Zveme Vás na program adventní Otevřené ulice v okolí kolínského chrámu sv. Bartoloměje, v jehož rámci bude v neděli 16. prosince ve večerních hodinách zpřístupněn také Červinkovský dům.
(10.12.2018)