• Dávná touha cestovatelská
  • Imaginární setkání fotografů 2017
  • Slavné stavby Jindřicha Freiwalda

Noc kostelů | (5. 6. 2017)

Zveme Vás na program Noci kostelů, který se koná v pátek 9. června.

V jeho rámci můžete navštívit komentované prohlídky s výkladem historiků našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka a PhDr. Vladimíra Jakuba Mrvíka, Ph.D.:

18.00 kostel sv. Anny v Sudějově (Mgr. Vladimír Rišlink)

18.05 kostel sv. Bartoloměje v Bylanech u Českého Brodu (PhDr. Vladimír J. Mrvík, Ph.D.)

19.30 kostel sv. Jakuba Většího v Kounicích (PhDr. Vladimír J. Mrvík, Ph.D.)

21.15 kaple sv. Kateřiny v kostele sv. Štěpána v Kouřimi (Mgr. Vladimír Rišlink)

Celkový program Noci kostelů najdete zde.

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(16.11.2017)

Přednáška "Poklady ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně"

více - Přednáška
Zveme Vás na přednášku ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v Kulturním středisku města Pečky ve středu 15. listopadu v 17.00 hodin.
(12.11.2017)

Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče

více - Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče
Ve čtvrtek 9. listopadu navštívil Regionální muzeum v Kolíně radní Středočeského kraje pro oblast kultury a památkové péče Mgr. Karel Horčička.
(11.11.2017)

Výběrové řízení na pozici "Etnograf - Dokumentátor Regionálního odborného pracoviště pro péči o tradiční lidovou kulturu"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Etnograf - Dokumentátor Regionálního odborného pracoviště pro péči o tradiční lidovou kulturu".
(1.11.2017)

Reg­ionální muzeum v Kolíně | Brandlova 35, 280 02 Kolín I | 321 722 988 příspěvková organizace Středočeského kraje