Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Přednáška
  • Vánoce v měšťanském domě
  • Návrat k přírodě
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Ozdoby dávné doby

Den Středočeského kraje v Regionálním muzeu | (22. 10. 2016)

U příležitosti státního svátku a Dne Středočeského kraje v pátek 28. října budou expozice našeho muzea pro veřejnost otevřeny za symbolické vstupné, a proběhnou komentované prohlídky výstav.

Za symbolické vstupné 1 Kč budou otevřeny všechny expozice v Červinkovském domě, Dvořákově muzeu pravěku a Staré farní škole v Kolíně, v Muzeu lidových staveb a v Muzeu Kouřimska v Kouřimi a v Podlipanském muzeu v Českém Brodě. Za symbolické vstupné 1 Kč budou také probíhat prohlídky kouřimského chrámu sv. Štěpána a přilehlé zvonice. Chrám sv. Bartoloměje v Kolíně však tento den bude z důvodu natáčení filmu pro veřejnost uzavřen.

Bližší informace o komentovaných prohlídkách aktuálních výstav ve Dvořákově muzeu pravěku a Červinkovském domě v Kolíně najdete zde.

sobota - neděle:

Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu

více - Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatomikulášská obchůzka", který se koná v neděli 4. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(27.11.2022)

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické adventní a vánoční instalace, která je k vidění ve dnech 26. listopadu - 30. prosince.
(18.11.2022)

Výstava "O včelách a včelařství"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která je pro veřejnost otevřena ve dnech 15. listopadu - 14. května.
(9.11.2022)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(20.10.2022)