• Přednáška
  • Umění ve službách reklamy
  • Vážky
  • Nejen nepřátelé

Pokračuje rekonstrukce a dostavba Veigertovského domu | (16. 7. 2016)

FotogalerieV jarních měsících se opět rozběhla rekonstrukce a dostavba hlavní budovy našeho muzea na Karlově náměstí v Kolíně.

V historické části Veigertovského domu jsou dokončovány interiéry, a výstavní prostory v prvním a druhém patře jsou vybavovány mobiliářem. Na nádvoří vyrůstá moderní novostavba, která bude obsahovat víceúčelový sál, depozitáře a knihovnu historického oddělení našeho muzea.

Fotogalerie:

sobota - neděle:

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Publikace "100 uměleckých předmětů"

více - Publikace
V našem muzeu je v prodeji publikace "100 uměleckých předmětů Regionálního muzea v Kolíně", jejímiž autory jsou historikové Mgr. Petra Hollerová a Mgr. Vladimír Rišlink.
(5.10.2021)

Výběrové řízení na pozici "Pracovník vztahů k veřejnosti"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Pracovník vztahů k veřejnosti" - zaměření na Muzeum lidových staveb v Kouřimi, Muzeum Kouřimska v Kouřimi a Podlipanské muzeum v Českém Brodě.
(29.9.2021)

Přednáška o kostele sv. Václava ve Svojšicích

více - Přednáška o kostele sv. Václava ve Svojšicích
Zveme Vás na přednášku ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v rámci svěcení kaple sv. Václava ve Svojšicích v neděli 3. října.
(28.9.2021)

Výběrové řízení na pozici "Kurátor sbírky památek venkovské architektury"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici: „Kurátor sbírky památek venkovské architektury“ (část sbírkového fondu etnografie v Muzeu lidových staveb v Kouřimi).
(23.9.2021)