• Ozdoby dávné doby
  • Umění gotiky a renesance
  • Tesaříci ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně
  • Prohlídka městem

Novoroční setkání členů Klubu přátel muzea | (12. 1. 2016)

Ve čtvrtek 7. ledna se v Červinkovském domě uskutečnilo podvečerní novoroční setkání členů Klubu přátel muzea s vedením a zaměstnanci.

Ředitel Mgr. Vladimír Rišlink představil rozvojový plán muzea pro tento rok, a také chystané výstavy a doprovodné programy. Následně proběhla podnětná diskuze všech přítomných při kávě a drobném občerstvení.

Pokud si i vy přejete být pravidelně informováni o muzejních akcích, chcete se účastnit doprovodných programů za zvýhodněné ceny a prohloubit si znalosti v oborech jako je historie, umění či příroda, můžete se během ledna přihlásit do Klubu přátel muzea na pokladně v Červinkovském domě v Kolíně (Brandlova 27) nebo v Podlipanském muzeu v Českém Brodě. Členství je platné jeden kalendářní rok a poplatek činí 200,-Kč.

Více informací o Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně najdete zde.

sobota - neděle:

Letní kino v kouřimském skanzenu - Tajemství staré bambitky 2

více - Letní kino v kouřimském skanzenu - Tajemství staré bambitky 2
V pátek 8. července Vás zveme do Muzea lidových staveb v Kouřimi na promítání filmové pohádky.
(1.7.2022)

Řemeslné pohádkové léto v kouřimském skanzenu

více - Řemeslné pohádkové léto v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na program Řemeslného pohádkového léta, který se koná ve dnech 2. července - 13. srpna.
(26.6.2022)

Prohlídka kostelů v Uhlířských Janovicích

více - Prohlídka kostelů v Uhlířských Janovicích
Zveme Vás na komentovanou prohlídku kostelů sv. Jiljí a sv. Aloise v Uhlířských Janovicích, která se koná v sobotu 25. června ve 14.00 hodin.
(21.6.2022)

Tajemství svatojánské noci v kouřimském skanzenu

více - Tajemství svatojánské noci v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické instalace, která je k vidění ve dnech 23. června - 3. července.
(17.6.2022)