Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Vánoce v měšťanském domě
  • Návrat k přírodě
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Ozdoby dávné doby

Novoroční setkání členů Klubu přátel muzea | (12. 1. 2016)

Ve čtvrtek 7. ledna se v Červinkovském domě uskutečnilo podvečerní novoroční setkání členů Klubu přátel muzea s vedením a zaměstnanci.

Ředitel Mgr. Vladimír Rišlink představil rozvojový plán muzea pro tento rok, a také chystané výstavy a doprovodné programy. Následně proběhla podnětná diskuze všech přítomných při kávě a drobném občerstvení.

Pokud si i vy přejete být pravidelně informováni o muzejních akcích, chcete se účastnit doprovodných programů za zvýhodněné ceny a prohloubit si znalosti v oborech jako je historie, umění či příroda, můžete se během ledna přihlásit do Klubu přátel muzea na pokladně v Červinkovském domě v Kolíně (Brandlova 27) nebo v Podlipanském muzeu v Českém Brodě. Členství je platné jeden kalendářní rok a poplatek činí 200,-Kč.

Více informací o Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně najdete zde.

sobota - neděle:

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické adventní a vánoční instalace, která je k vidění ve dnech 26. listopadu - 30. prosince.
(18.11.2022)

Výstava "O včelách a včelařství"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která je pro veřejnost otevřena ve dnech 15. listopadu - 14. května.
(9.11.2022)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(20.10.2022)

Svatohavelské posvícení v kouřimském skanzenu

více - Svatohavelské posvícení v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatohavelské posvícení", který se koná v neděli 16. října v 10.00 - 16.00 hodin.
(9.10.2022)