• Literární podvečer
  • IMAGINÁRNÍ SETKÁNÍ FOTOGRAFŮ 2019

Ve sváteční den naše muzeum přivítalo velký počet návštěvníků | (29. 10. 2015)

FotogalerieO státním svátku ve středu 28. října si expozice Regionálního muzea a chrám sv. Bartoloměje v Kolíně prohlédlo 134 zájemců.

Součástí programu byly také komentované prohlídky výstavy "Objevy pod pyramidami" s poutavým výkladem jejího autora - egyptologa Doc. Mgr. Jaromíra Krejčího, Ph.D.

Fotogalerie:
Prohlídka výstavy "Objevy pod pyramidami" Prohlídka výstavy "Objevy pod pyramidami" Prohlídka výstavy "Objevy pod pyramidami"

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře" - zaměření na práci s dospělými a seniory.
(1.2.2019)

Výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v MLS v Kouřimi"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v Muzeu lidových staveb v Kouřimi".
(15.1.2019)

Edice "Polabští překladatelé"

více - Edice
V Regionálním muzeu je v prodeji první publikace z naší nové ediční řady "Polabští překladatelé", která v překladu Jaroslava Janíka přibližuje dílo "Poemy" Oscara Vladislase de Lubicz - Milosz.
(12.1.2019)

Tříkrálová koleda v kouřimském skanzenu

více - Tříkrálová koleda v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Tříkrálová koleda", který se koná v neděli 6. ledna v 10.00 - 16.00 hodin.
(29.12.2018)