Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Přednáška
  • Vánoce v měšťanském domě
  • Návrat k přírodě
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Ozdoby dávné doby

Státní svátek v Regionálním muzeu | (21. 10. 2015)

U příležitosti státního svátku dne 28. října jsme pro Vás připravili komentované prohlídky výstavy "Objevy pod pyramidami" a vstup za symbolickou 1,– Kč do všech expozic Regionálního muzea v Kolíně, Kouřimi a Českém Brodě. Výstava "Objevy pod pyramidami" bude za symbolické vstupné 1,– Kč přístupná pouze do 14 hodin!

Více informací o komentovaných prohlídkách výstavy "Objevy pod pyramidami - výzkumy Českého egyptologického ústavu FF UK v Egyptě a Súdánu" najdete zde.

Ve středu 28. října je pro veřejnost mimořádně otevřeno také Muzeum Kouřimska v Kouřimi a konají se prohlídky kostelů sv. Bartoloměje v Kolíně a sv. Štěpána v Kouřimi.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

sobota - neděle:

Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu

více - Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatomikulášská obchůzka", který se koná v neděli 4. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(27.11.2022)

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické adventní a vánoční instalace, která je k vidění ve dnech 26. listopadu - 30. prosince.
(18.11.2022)

Výstava "O včelách a včelařství"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která je pro veřejnost otevřena ve dnech 15. listopadu - 14. května.
(9.11.2022)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(20.10.2022)