• Volání dálek Lektorský
  • Volání dálek
  • IMAGINÁRNÍ SETKÁNÍ FOTOGRAFŮ 2019

Veigertovský dům září opravenou fasádou | (11. 9. 2015)

FotogalerieV letních měsících výrazně pokračila rekonstrukce hlavní budovy našeho muzea na Karlově náměstí v Kolíně.

Hlavní průčelí domu již září zrekonstruovanou štukovou fasádou v kombinaci modrošedé a světle šedé barvy. Vyměněna byla také všechna okna, která byla zhotovena podle původního stavu z poloviny 19. století. V interiérech bylo dokončeno restaurování barokní štukové výzdoby a nástěnných maleb z 19. století. Na nádvoří domu probíhá výstavba nové budovy s víceúčelovým sálem, depozitáři, knihovnou historického oddělení a výtahem, který umožní bezbariérový přístup do většiny prostor v horních podlažích.

Fotogalerie:

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Ocenění dostavby Veigertovského domu

více - Ocenění dostavby Veigertovského domu
Architektka Irena Hrabincová získala druhé místo mezi finalisty Ceny Klubu za starou Prahu za novostavbu v historickém prostředí.
(22.3.2019)

Komentovaná prohlídka výstavy "Imaginární setkání fotografů 2019"

více - Komentovaná prohlídka výstavy
Zveme Vás na komentovanou prohlídku výstavy s výkladem fotografa Reného Hraly, která se koná v neděli 24. března ve 14.00 hodin v Červinkovském domě.
(19.3.2019)

Výstava "Dobrodružství cyklistiky"

více - Výstava
Zveme Vás do Muzea Českého krasu v Berouně na výstavu "Dobrodružství cyklistiky - éra vysokého kola v Čechách", která se koná ve dnech 14. března - 6. května.
(11.3.2019)

Imaginární setkání fotografů 2019

více - Imaginární setkání fotografů 2019
Na webu www.novinky.cz vyšel článek o výstavě fotografií Jiřího Egerta a Reného Hraly, která právě probíhá v našem muzeu.
(9.3.2019)