• Střílíme si z času
  • Zapomenutá vůně střelného prachu
  • Ludmila Padrtová
  • Josef Čáslava – Návrat v čase

Veigertovský dům září opravenou fasádou | (11. 9. 2015)

FotogalerieV letních měsících výrazně pokračila rekonstrukce hlavní budovy našeho muzea na Karlově náměstí v Kolíně.

Hlavní průčelí domu již září zrekonstruovanou štukovou fasádou v kombinaci modrošedé a světle šedé barvy. Vyměněna byla také všechna okna, která byla zhotovena podle původního stavu z poloviny 19. století. V interiérech bylo dokončeno restaurování barokní štukové výzdoby a nástěnných maleb z 19. století. Na nádvoří domu probíhá výstavba nové budovy s víceúčelovým sálem, depozitáři, knihovnou historického oddělení a výtahem, který umožní bezbariérový přístup do většiny prostor v horních podlažích.

Fotogalerie:

sobota - neděle:

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v Muzeu Kouřimska a v kostele sv. Štěpána v Kouřimi"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v Muzeu Kouřimska a v kostele sv. Štěpána v Kouřimi".
(24.1.2022)

Výběrové řízení na pozici "Pracovník vztahů k veřejnosti"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Pracovník vztahů k veřejnosti" - zaměření na Muzeum lidových staveb v Kouřimi, Muzeum Kouřimska v Kouřimi a Podlipanské muzeum v Českém Brodě.
(3.1.2022)

Reportáž o výstavě "Zapomenutá vůně střelného prachu"

více - Reportáž o výstavě
TV Kolín uvedla v neděli 26. prosince reportáž o výstavě, která právě probíhá ve Veigertovském domě.
(29.12.2021)

Prohlídka výstavy "Krajinou k abstrakci - Ludmila Padrtová"

více - Prohlídka výstavy
Zveme Vás na komentovanou prohlídku výstavy s výkladem autora - historika umění Zdenka Primuse, která se koná v úterý 4. ledna v 17.00 hodin.
(28.12.2021)