• Literární podvečer
  • IMAGINÁRNÍ SETKÁNÍ FOTOGRAFŮ 2019

Vyšla publikace o chrámu sv. Bartoloměje v Kolíně | (19. 12. 2014)

Od úterý 23.prosince bude v našem muzeu k prodeji nová reprezentativní publikace "Arciděkanský chrám sv. Bartoloměje v Kolíně" autorů Michala Patrného a Jana Beránka.

Publikaci, na jejímž vzniku se podílelo i naše muzeum, si bude možné exkluzivně zakoupit již v pondělí 22. prosince na Adventním koncertu Radima Schwaba v chrámu sv. Bartoloměje za zvýhodněnou cenu 300,-Kč.

V úterý 23. prosince se bude kniha prodávat s předvánoční slevou za 330,-Kč.

Běžná cena je stanovena na 350,-Kč.

Kniha zohledňuje zcela nové poznatky získané během mnohaleté opravy chrámu, která započala v roce 2004 a byla završena v roce 2014. Text doprovází množství barevných fotografií a vizualizací.

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře" - zaměření na práci s dospělými a seniory.
(1.2.2019)

Výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v MLS v Kouřimi"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v Muzeu lidových staveb v Kouřimi".
(15.1.2019)

Edice "Polabští překladatelé"

více - Edice
V Regionálním muzeu je v prodeji první publikace z naší nové ediční řady "Polabští překladatelé", která v překladu Jaroslava Janíka přibližuje dílo "Poemy" Oscara Vladislase de Lubicz - Milosz.
(12.1.2019)

Tříkrálová koleda v kouřimském skanzenu

více - Tříkrálová koleda v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Tříkrálová koleda", který se koná v neděli 6. ledna v 10.00 - 16.00 hodin.
(29.12.2018)