• Vánoce v měšťanském domě
  • Dávná touha cestovatelská
  • Imaginární setkání fotografů 2017
  • Slavné stavby Jindřicha Freiwalda

Zástupce našeho muzea se účastní expedice do Albánie | (3. 6. 2014)

Zoolog našeho muzea ing. Ivo Rus se v těchto dnech účastní expedice s názvem "Zoologický průzkum málo známých oblastí Balkánského poloostrova".

Projekt byl připraven zoology muzeí sdružených ve Společnosti pro výzkum a ochranu fauny ZOOGEOS Bohemia. Jeho cílem je zoologický průzkum Albánie, navázání spolupráce s místními muzejními a akademickými institucemi, organizacemi na ochranu živočichů a získání zoologického materiálu k doplnění sbírek našich muzeí. Výsledky expediční cesty budou prezentovány formou putovní výstavy.

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás k prohlídce adventní a vánoční instalace v Muzeu lidových staveb v Kouřimi, která bude k vidění ve dnech 1. - 30. prosince.
(23.11.2017)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(16.11.2017)

Přednáška "Poklady ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně"

více - Přednáška
Zveme Vás na přednášku ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v Kulturním středisku města Pečky ve středu 15. listopadu v 17.00 hodin.
(12.11.2017)

Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče

více - Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče
Ve čtvrtek 9. listopadu navštívil Regionální muzeum v Kolíně radní Středočeského kraje pro oblast kultury a památkové péče Mgr. Karel Horčička.
(11.11.2017)

Reg­ionální muzeum v Kolíně | Brandlova 35, 280 02 Kolín I | 321 722 988 příspěvková organizace Středočeského kraje