Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Vánoce v měšťanském domě
  • Návrat k přírodě
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Ozdoby dávné doby

V roce 2013 se zvýšila návštěvnost kolínského muzea | (8. 1. 2014)

V roce 2013 navštívilo kolínské expozice a výstavy Regionálního muzea o téměř 1 300 osob více než v roce 2012.

Návštěvnost kolínských expozic se v uplynulém roce zvýšila na 13 020 osob především díky pořádání mnoha doprovodných lektorských programů, určených pro žáky škol. Z výstav byl největší zájem o edukativně pojednanou výstavu "Stopa - vyřeš zločin", která přibližovala metody kriminalistiky (návštěvnost 4 294 osob), a o reprezentativní historickou výstavu "Nikdy nezapadá - život barokního kavalíra Adolfa Vratislava ze Šternberka", kterou navštívilo 3 910 osob.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaše další návštěvy!

sobota - neděle:

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické adventní a vánoční instalace, která je k vidění ve dnech 26. listopadu - 30. prosince.
(18.11.2022)

Výstava "O včelách a včelařství"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která je pro veřejnost otevřena ve dnech 15. listopadu - 14. května.
(9.11.2022)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(20.10.2022)

Svatohavelské posvícení v kouřimském skanzenu

více - Svatohavelské posvícení v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatohavelské posvícení", který se koná v neděli 16. října v 10.00 - 16.00 hodin.
(9.10.2022)