• Literární podvečer
  • IMAGINÁRNÍ SETKÁNÍ FOTOGRAFŮ 2019

V roce 2013 se zvýšila návštěvnost kolínského muzea | (8. 1. 2014)

V roce 2013 navštívilo kolínské expozice a výstavy Regionálního muzea o téměř 1 300 osob více než v roce 2012.

Návštěvnost kolínských expozic se v uplynulém roce zvýšila na 13 020 osob především díky pořádání mnoha doprovodných lektorských programů, určených pro žáky škol. Z výstav byl největší zájem o edukativně pojednanou výstavu "Stopa - vyřeš zločin", která přibližovala metody kriminalistiky (návštěvnost 4 294 osob), a o reprezentativní historickou výstavu "Nikdy nezapadá - život barokního kavalíra Adolfa Vratislava ze Šternberka", kterou navštívilo 3 910 osob.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaše další návštěvy!

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře" - zaměření na práci s dospělými a seniory.
(1.2.2019)

Výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v MLS v Kouřimi"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v Muzeu lidových staveb v Kouřimi".
(15.1.2019)

Edice "Polabští překladatelé"

více - Edice
V Regionálním muzeu je v prodeji první publikace z naší nové ediční řady "Polabští překladatelé", která v překladu Jaroslava Janíka přibližuje dílo "Poemy" Oscara Vladislase de Lubicz - Milosz.
(12.1.2019)

Tříkrálová koleda v kouřimském skanzenu

více - Tříkrálová koleda v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Tříkrálová koleda", který se koná v neděli 6. ledna v 10.00 - 16.00 hodin.
(29.12.2018)