• Jarní tábor
  • Jak se žilo za císaře pána
  • Kolínská výtvarná scéna 1918–1968

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY | (29. 10. 2013)

FotogalerieU příležitosti státního svátku a Dne Středočeského kraje se v pondělí 28. října konala komentovaná prohlídka výstavy "Nikdy nezapadá - život barokního kavalíra Adolfa Vratislava ze Šternberka".

Odborný výklad zájemcům poskytli autoři výstavy PhDr. Miroslava Jouzová, Ph. D. a Mgr. Vladimír Rišlink. Výstava bude veřejnosti přístupná až do 5. ledna 2014.

Fotogalerie:

Výběrové řízení na pozici "Archeolog - kurátor podsbírky Archeologie"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Archeolog - kurátor podsbírky Archeologie".
(16.2.2018)

Výběrové řízení na pozici "Průvodce"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Průvodce".
(16.2.2018)

Reportáž o klášteru v Klášterní Skalici

více - Reportáž o klášteru v Klášterní Skalici
V pondělí 12. února uvedla Česká televize v rámci pořadu "Reportéři ČT" reportáž o bývalém klášteru v Klášterní Skalici. Promluvil v ní pracovník našeho muzea Michal Vevera.
(13.2.2018)

Rozhovor s ředitelem muzea

více - Rozhovor s ředitelem muzea
Týdeník Kolínský pres přinesl v úterý 2. února rozhovor s Mgr. Vladimírem Rišlinkem o aktuálním dění v Regionálním muzeu.
(13.2.2018)