• Dávná touha cestovatelská
  • Imaginární setkání fotografů 2017
  • Slavné stavby Jindřicha Freiwalda

DEN STŘEDOČESKÉHO KRAJE | (18. 10. 2013)

U příležitosti státního svátku a Dne Středočeského kraje je naše muzeum mimořádně otevřeno také v pondělí 28. října za symbolické vstupné 1,- Kč. Dále jsme pro Vás připravili doprovodný program.

Tento den je muzeum otevřeno v 10.00 - 17.00 hodin.

V 10.00 hodin začíná komentovaná prohlídka výstavy "Nikdy nezapadá - život barokního kavalíra Adolfa Vratislava ze Šternberka" s výkladem jejích autorů PhDr. Miroslavy Jouzové, Ph. D., RSDr. Ladislava Jouzy a Mgr. Vladimíra Rišlinka.

Od 13.00 do 16.00 hodin se ve stálých expozicích v Červinkovském domě koná historicky první řetězové provázení dětí z Klubu mladých muzejníků. Jedná se o první projekt našeho muzea tohoto typu, postavený na metodě prožitkové historie.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(16.11.2017)

Přednáška "Poklady ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně"

více - Přednáška
Zveme Vás na přednášku ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v Kulturním středisku města Pečky ve středu 15. listopadu v 17.00 hodin.
(12.11.2017)

Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče

více - Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče
Ve čtvrtek 9. listopadu navštívil Regionální muzeum v Kolíně radní Středočeského kraje pro oblast kultury a památkové péče Mgr. Karel Horčička.
(11.11.2017)

Výběrové řízení na pozici "Etnograf - Dokumentátor Regionálního odborného pracoviště pro péči o tradiční lidovou kulturu"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Etnograf - Dokumentátor Regionálního odborného pracoviště pro péči o tradiční lidovou kulturu".
(1.11.2017)

Reg­ionální muzeum v Kolíně | Brandlova 35, 280 02 Kolín I | 321 722 988 příspěvková organizace Středočeského kraje