• Střílíme si z času
  • Zapomenutá vůně střelného prachu
  • Ludmila Padrtová
  • Josef Čáslava – Návrat v čase

DEN STŘEDOČESKÉHO KRAJE | (18. 10. 2013)

U příležitosti státního svátku a Dne Středočeského kraje je naše muzeum mimořádně otevřeno také v pondělí 28. října za symbolické vstupné 1,- Kč. Dále jsme pro Vás připravili doprovodný program.

Tento den je muzeum otevřeno v 10.00 - 17.00 hodin.

V 10.00 hodin začíná komentovaná prohlídka výstavy "Nikdy nezapadá - život barokního kavalíra Adolfa Vratislava ze Šternberka" s výkladem jejích autorů PhDr. Miroslavy Jouzové, Ph. D., RSDr. Ladislava Jouzy a Mgr. Vladimíra Rišlinka.

Od 13.00 do 16.00 hodin se ve stálých expozicích v Červinkovském domě koná historicky první řetězové provázení dětí z Klubu mladých muzejníků. Jedná se o první projekt našeho muzea tohoto typu, postavený na metodě prožitkové historie.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

sobota - neděle:

/děti do 6 let, děti z DD, ZTP, ZTPP, AMG, členové Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně/

Výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v Muzeu Kouřimska a v kostele sv. Štěpána v Kouřimi"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Sezonní průvodce v Muzeu Kouřimska a v kostele sv. Štěpána v Kouřimi".
(24.1.2022)

Výběrové řízení na pozici "Pracovník vztahů k veřejnosti"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Pracovník vztahů k veřejnosti" - zaměření na Muzeum lidových staveb v Kouřimi, Muzeum Kouřimska v Kouřimi a Podlipanské muzeum v Českém Brodě.
(3.1.2022)

Reportáž o výstavě "Zapomenutá vůně střelného prachu"

více - Reportáž o výstavě
TV Kolín uvedla v neděli 26. prosince reportáž o výstavě, která právě probíhá ve Veigertovském domě.
(29.12.2021)

Prohlídka výstavy "Krajinou k abstrakci - Ludmila Padrtová"

více - Prohlídka výstavy
Zveme Vás na komentovanou prohlídku výstavy s výkladem autora - historika umění Zdenka Primuse, která se koná v úterý 4. ledna v 17.00 hodin.
(28.12.2021)