• Vánoce v měšťanském domě
  • Dávná touha cestovatelská
  • Imaginární setkání fotografů 2017
  • Slavné stavby Jindřicha Freiwalda

VÍKENDOVÉ PROHLÍDKY PAMÁTEK | (8. 9. 2013)

V sobotu 14. září a v neděli 15. září ukončí program letošních Dnů evropského dědictví prohlídky památek v Kolíně, Hradeníně a Přistoupimi.

V sobotu 14. září se kromě výletu za barokními památkami severně od Kolína koná v 16.00 hodin prohlídka areálu kolínského zámku.

V neděli 15. září si můžete vybrat z tohoto programu:

V 10.00 hodin - prohlídka židovského ghetta, synagogy a Starého židovského hřbitova v Kolíně (začátek před Regionálním muzeem v Brandlově ulici)

V 10.00 hodin - prohlídka tvrze v Hradeníně

Ve 14.00 hodin - prohlídka kostela sv. Václava a židovského hřbitova v Přistoupimi

V 17.00 hodin - prohlídka sboru Církve československé husitské a sochy M. Jana Husa v Kolíně

Těšíme se na setkání s Vámi!

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás k prohlídce adventní a vánoční instalace v Muzeu lidových staveb v Kouřimi, která bude k vidění ve dnech 1. - 30. prosince.
(23.11.2017)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(16.11.2017)

Přednáška "Poklady ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně"

více - Přednáška
Zveme Vás na přednášku ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v Kulturním středisku města Pečky ve středu 15. listopadu v 17.00 hodin.
(12.11.2017)

Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče

více - Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče
Ve čtvrtek 9. listopadu navštívil Regionální muzeum v Kolíně radní Středočeského kraje pro oblast kultury a památkové péče Mgr. Karel Horčička.
(11.11.2017)

Reg­ionální muzeum v Kolíně | Brandlova 35, 280 02 Kolín I | 321 722 988 příspěvková organizace Středočeského kraje