• Jak se žilo za císaře pána
  • Kolínská výtvarná scéna 1918–1968

Návštěva hejtmana Středočeského kraje | (23. 2. 2013)

FotogalerieV pátek 22. února naše muzeum navštívil hejtman Středočeského kraje MVDr. Josef Řihák.

Za doprovodu náměstka PhDr. Bc. Marka Semeráda, radního pro oblast kultury a památkové péče Ing. Zdeňka Štefka a ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka si prohlédl Veigertovský dům na Karlově náměstí v Kolíně, a poté krátce navštívil také tvrz v Hradeníně. Pan hejtman a přítomní členové Rady Středočeského kraje se seznámili se záměrem rekonstrukce a plánovaného využití těchto památkových objektů ve správě Regionálního muzea v Kolíně.

Informace na webu Středočeského kraje

Další informace na webu Středočeského kraje

Fotogalerie:

Výběrové řízení na pozici "Archeolog - kurátor podsbírky Archeologie"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Archeolog - kurátor podsbírky Archeologie".
(16.2.2018)

Výběrové řízení na pozici "Průvodce"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Průvodce".
(16.2.2018)

Reportáž o klášteru v Klášterní Skalici

více - Reportáž o klášteru v Klášterní Skalici
V pondělí 12. února uvedla Česká televize v rámci pořadu "Reportéři ČT" reportáž o bývalém klášteru v Klášterní Skalici. Promluvil v ní pracovník našeho muzea Michal Vevera.
(13.2.2018)

Rozhovor s ředitelem muzea

více - Rozhovor s ředitelem muzea
Týdeník Kolínský pres přinesl v úterý 2. února rozhovor s Mgr. Vladimírem Rišlinkem o aktuálním dění v Regionálním muzeu.
(13.2.2018)