• Dávná touha cestovatelská
  • Imaginární setkání fotografů 2017
  • Slavné stavby Jindřicha Freiwalda

ŘEMESLNÉ POHÁDKOVÉ LÉTO V KOUŘIMSKÉM SKANZENU | (2. 7. 2012)

Srdečně Vás zveme do Muzea lidových staveb v Kouřimi, kde se o šesti prázdninových sobotách můžete za poslechu pohádek seznámit s různými tradičními řemesly. První "Keramická sobota" Vás čeká již 7. července!

Program se koná vždy od deseti do šestnácti hodin. Ukázky vybraného řemesla průběžně po celý den doplňuje předčítání pohádek. Podrobnější informace najdete zde.

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás k prohlídce adventní a vánoční instalace v Muzeu lidových staveb v Kouřimi, která bude k vidění ve dnech 1. - 30. prosince.
(23.11.2017)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(16.11.2017)

Přednáška "Poklady ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně"

více - Přednáška
Zveme Vás na přednášku ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v Kulturním středisku města Pečky ve středu 15. listopadu v 17.00 hodin.
(12.11.2017)

Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče

více - Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče
Ve čtvrtek 9. listopadu navštívil Regionální muzeum v Kolíně radní Středočeského kraje pro oblast kultury a památkové péče Mgr. Karel Horčička.
(11.11.2017)

Reg­ionální muzeum v Kolíně | Brandlova 35, 280 02 Kolín I | 321 722 988 příspěvková organizace Středočeského kraje