• Přednáška
  • Dávná touha cestovatelská
  • Imaginární setkání fotografů 2017
  • Slavné stavby Jindřicha Freiwalda

REPORTÁŽE O VÝSTAVĚ "KOLÍNE, KOLÍNE" | (3. 6. 2012)

Česká televize a Český rozhlas přinesly reportáže o výstavě v našem muzeu, věnované Františkovi Kmochovi a tradici jeho hudby.

Reportáž Českého rozhlasu byla vysílána 22. května, reportáž České televize, zařazená do pořadu Toulavá kamera, byla vysílána 3. června. V obou promluvil ředitel našeho muzea Mgr. Vladimír Rišlink a především autor výstavy, historik RSDr. Ladislav Jouza.

Záznam reportáže Českého rozhlasu najdete zde.

Záznam pořadu České televize Toulavá kamera najdete zde.

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(16.11.2017)

Přednáška "Poklady ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně"

více - Přednáška
Zveme Vás na přednášku ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v Kulturním středisku města Pečky ve středu 15. listopadu v 17.00 hodin.
(12.11.2017)

Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče

více - Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče
Ve čtvrtek 9. listopadu navštívil Regionální muzeum v Kolíně radní Středočeského kraje pro oblast kultury a památkové péče Mgr. Karel Horčička.
(11.11.2017)

Výběrové řízení na pozici "Etnograf - Dokumentátor Regionálního odborného pracoviště pro péči o tradiční lidovou kulturu"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Etnograf - Dokumentátor Regionálního odborného pracoviště pro péči o tradiční lidovou kulturu".
(1.11.2017)

Reg­ionální muzeum v Kolíně | Brandlova 35, 280 02 Kolín I | 321 722 988 příspěvková organizace Středočeského kraje