Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Vánoční programy
  • Vánoce v měšťanském domě
  • Návrat k přírodě
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Ozdoby dávné doby

POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST K NÁVŠTĚVĚ VÝSTAVY O HERCÍCH | (15. 3. 2012)

FotogaleriePouze několik dní zbývá do konce výstavy "Jejich osudem byla Thálie, aneb herci na Kolínsku", která se koná do 25. března v Červinkovském domě.

Více informací o výstavě najdete zde.

Fotogalerie:
Výstava "jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..." Výstava "Jejich osudem byla Thálie ..."

sobota - neděle:

Perličkové ozdoby v kouřimském skanzenu

více - Perličkové ozdoby v kouřimském skanzenu
Navštivte v Muzeu lidových staveb v Kouřimi rukodělnou dílnu na výrobu perličkových ozdob, která bude otevřena v sobotu 10. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(6.12.2022)

Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu

více - Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatomikulášská obchůzka", který se koná v neděli 4. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(27.11.2022)

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické adventní a vánoční instalace, která je k vidění ve dnech 26. listopadu - 30. prosince.
(18.11.2022)

Výstava "O včelách a včelařství"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která je pro veřejnost otevřena ve dnech 15. listopadu - 14. května.
(9.11.2022)