Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Vánoční programy
  • Vánoce v měšťanském domě
  • Návrat k přírodě
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Ozdoby dávné doby

PŘEDVÁNOČNÍ SETKÁNÍ V MUZEU | (7. 12. 2011)

Nejen členy Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně srdečně zveme na malé předvánoční setkání u kávy a vánočního cukroví, které se bude konat v sobotu 17. prosince od 14.00 hodin v Červinkovském domě.

Při přátelském posezení si vyslechnete krátkou přednášku Mgr. Dany Přenosilové o adventních a vánočních zvycích. Dozvíte se jaké novinky pro Vás připravujeme na příští rok, a můžete si zakoupit za zvýhodněnou cenu publikace vydané Regionálním muzeem v Kolíně.

Současně s naším posezením bude probíhat korálková dílna, kde si vyrobíte vánoční ozdobu pro sebe nebo své blízké.

Pokud ještě nejste členy našeho klubu, a uvažujete o vstoupení do něho, je toto setkání vhodnou příležitostí k podání přihlášky. Více informací o Klubu přátel Regionálního muzea v Kolíně najdete zde.

sobota - neděle:

Perličkové ozdoby v kouřimském skanzenu

více - Perličkové ozdoby v kouřimském skanzenu
Navštivte v Muzeu lidových staveb v Kouřimi rukodělnou dílnu na výrobu perličkových ozdob, která bude otevřena v sobotu 10. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(6.12.2022)

Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu

více - Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatomikulášská obchůzka", který se koná v neděli 4. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(27.11.2022)

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické adventní a vánoční instalace, která je k vidění ve dnech 26. listopadu - 30. prosince.
(18.11.2022)

Výstava "O včelách a včelařství"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která je pro veřejnost otevřena ve dnech 15. listopadu - 14. května.
(9.11.2022)