Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Vánoční programy
  • Vánoce v měšťanském domě
  • Návrat k přírodě
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Ozdoby dávné doby

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY| | (17. 2. 2011)

Srdečně zveme kolínské kulturní nadšence na komentované prohlídky výstavy Otakar Štorch-Marien a Kolín-Tvůrčí duch a jeho město, dne 24.2. od 16.00 hodin a 27. 2. od 14.00 hodin. Zasvěceným průvodcem bude autor výstavy RSDr. Ladislav Jouza.

Výstava Otakar Štorch-Marien a Kolín -Tvůrčí duch a jeho město, bude ještě přibližně měsíc otevřena v Regionálním muzeum v Kolíně.Využijte příležitosti komentovaných prohlídek a přijďte se přesvědčit, že Otakar Štorch-Marien měl tvůrčího ducha.A má ho ještě jeho město? Budete určitě překvapeni, jaká tvůrčí osobnost vzešla z kolínského podhoubí. Kromě toho, v Kolíně jsou asi na dlouhou dobu naposledy, k vidění díla Josefa Čapka, Josefa Šímy nebo Adolfa Hoffmeistra.

Na nedělní odpolední kávu si tedy zajděte až po prohlídce výstavy, věřte, že si budete mít o čem povídat!

sobota - neděle:

Perličkové ozdoby v kouřimském skanzenu

více - Perličkové ozdoby v kouřimském skanzenu
Navštivte v Muzeu lidových staveb v Kouřimi rukodělnou dílnu na výrobu perličkových ozdob, která bude otevřena v sobotu 10. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(6.12.2022)

Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu

více - Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatomikulášská obchůzka", který se koná v neděli 4. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(27.11.2022)

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické adventní a vánoční instalace, která je k vidění ve dnech 26. listopadu - 30. prosince.
(18.11.2022)

Výstava "O včelách a včelařství"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která je pro veřejnost otevřena ve dnech 15. listopadu - 14. května.
(9.11.2022)