Muzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimTvrz HradenínMuzeum dětemPamátník tří odbojů
  • Vánoční programy
  • Vánoce v měšťanském domě
  • Návrat k přírodě
  • Lví silou, vzletem sokolím
  • Ozdoby dávné doby

Vzdělávací přednáškový cyklus "JAK JSEM POTKAL FABRIKU" | (5. 1. 2011)

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova, MAS Podlipansko a Černokostelecký pivovarský archiv a muzeum Vás zvou na cyklus přednáškových bloků s podtitulem "Technické památky - jejich pochopení a záchrana".

Cyklus přednášek probíhá ve dnech 14. 1., 18. 2. a 18. 3. 2011 v přednáškovém sále Základní školy v Kostelci nad Černými lesy. Více informací na: http://www.pivovarkostelec.cz/projekt

Obrazovou reportáž a další informace z prvního bloku přednášek najdete na: http://www.fabriky.cz/aktuality/2011_01_14_pivovar_kostelec_jak_jsem_potkal_fabriku/index.htm

sobota - neděle:

Perličkové ozdoby v kouřimském skanzenu

více - Perličkové ozdoby v kouřimském skanzenu
Navštivte v Muzeu lidových staveb v Kouřimi rukodělnou dílnu na výrobu perličkových ozdob, která bude otevřena v sobotu 10. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(6.12.2022)

Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu

více - Svatomikulášská obchůzka v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Svatomikulášská obchůzka", který se koná v neděli 4. prosince v 10.00 - 16.00 hodin.
(27.11.2022)

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tematické adventní a vánoční instalace, která je k vidění ve dnech 26. listopadu - 30. prosince.
(18.11.2022)

Výstava "O včelách a včelařství"

více - Výstava
Zveme Vás do Podlipanského muzea v Českém Brodě na výstavu, která je pro veřejnost otevřena ve dnech 15. listopadu - 14. května.
(9.11.2022)