• Jan Havránek
  • Jak se žilo za císaře pána

HUDEBNĚ-POHYBOVÁ DÍLNA | (6. 12. 2010)

se koná 11. prosince od 9.30 hodin jako doprovodný program k výstavě "Od Mikuláše po Tři krále".

Chcete utéct předvánočnímu shonu?

Máte jedinečnou možnost prožít společně s dětmi netradičně adventní čas!
Kolínské učitelky Romana Zalabáková a Stanislava Mužíčková pro Vás v Regionálním muzeu v Kolíně, v prostorách výstavy „Od Mikuláše po Tři krále“, připravily na

sobotu 11. prosince 2010 od 9.30 hodin

hudebně-pohybovou dílnu,vhodnou pro rodiče s dětmi ve věku cca 3-8 let.
Na dílnu je nutné se předem objednat na email: konigsmarkova@muzeumkolin.cz, nebo tel. 734 312 039. Cena pro 2 dospělé a max. 2 děti je 60,- Kč. Počet míst je omezen a v případě, že nebude dostatečný počet objednaných účastníků, se dílna nebude konat.

Publikace o čarodějnicích a loupežnících

více - Publikace o čarodějnicích a loupežnících
V prodeji je publikace historika našeho muzea PhDr. Vladimíra Jakuba Mrvíka, Ph.D. "Čarodějnice a loupežníci na Českobrodsku a Černokostelecku (nejen) barokním.

Letnice v kouřimském skanzenu

více - Letnice v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Letnice", který se koná v neděli 20. května v 10.00 - 17.00 hodin.

Kurs kosení

více - Kurs kosení
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na lektorský program "Senoseč", který se koná v sobotu 19. května.
(12.5.2018)

Zelené svátky v kouřimském skanzenu

více - Zelené svátky v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tématické instalace, přibližující lidové obyčeje pozdního jara, která bude k vidění ve dnech 12. - 31. května.
(5.5.2018)