• Vánoce v měšťanském domě
  • Dávná touha cestovatelská
  • Imaginární setkání fotografů 2017
  • Slavné stavby Jindřicha Freiwalda

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI "MUZEJNÍ PEDAGOG - KURÁTOR SBÍRKOVÉHO FONDU ETNOGRAFIE | (9. 11. 2010)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Muzejní pedagog – kurátor sbírkového fondu etnografie (sbírkové předměty technického charakteru)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrová řízení na pozici:

Požadavky:
Dokončené vysokoškolské vzdělání pedagogického směru nebo dokončené vysokoškolské vzdělání humanitního nebo technického směru s pedagogickou způsobilostí
Zodpovědný přístup ke správě předmětů kulturní hodnoty
Kladný vztah ke kulturnímu dědictví a dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví
Schopnost samostatné tvůrčí činnosti
Dobré komunikační a didaktické schopnosti
Organizační schopnosti
Dobrá orientace v oblasti muzejnictví a památkové péče
Technická a manuální zdatnost
Časová flexibilita (pružná pracovní doba, nárazově nutnost práce o víkendech, svátcích apod.)
Platný řidičský průkaz – oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme:
Pracovní poměr v rozsahu 0,5 - 1,0 úvazku, zařazení do 12. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě, místo výkonu práce: Kouřim

Přihláška musí obsahovat:
Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
Strukturovaný životopis
Platný výpis z rejstříku trestů
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky s uvedením pozice, o kterou se ucházíte, zasílejte do 30. 11. 2010 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Brandlova 35, 280 02 Kolín 1
Informace na tel.: 603 548 225, 603 278 225

Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu

více - Advent a Vánoce v kouřimském skanzenu
Zveme Vás k prohlídce adventní a vánoční instalace v Muzeu lidových staveb v Kouřimi, která bude k vidění ve dnech 1. - 30. prosince.
(23.11.2017)

Výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Historik umění - kurátor podsbírky Umělecké řemeslo".
(16.11.2017)

Přednáška "Poklady ze sbírek Regionálního muzea v Kolíně"

více - Přednáška
Zveme Vás na přednášku ředitele našeho muzea Mgr. Vladimíra Rišlinka, která se koná v Kulturním středisku města Pečky ve středu 15. listopadu v 17.00 hodin.
(12.11.2017)

Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče

více - Návštěva radního pro oblast kultury a památkové péče
Ve čtvrtek 9. listopadu navštívil Regionální muzeum v Kolíně radní Středočeského kraje pro oblast kultury a památkové péče Mgr. Karel Horčička.
(11.11.2017)

Reg­ionální muzeum v Kolíně | Brandlova 35, 280 02 Kolín I | 321 722 988 příspěvková organizace Středočeského kraje