• Jan Havránek
  • Jak se žilo za císaře pána

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI "MUZEJNÍ PEDAGOG - KURÁTOR SBÍRKOVÉHO FONDU ETNOGRAFIE | (9. 11. 2010)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Muzejní pedagog – kurátor sbírkového fondu etnografie (sbírkové předměty technického charakteru)

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrová řízení na pozici:

Požadavky:
Dokončené vysokoškolské vzdělání pedagogického směru nebo dokončené vysokoškolské vzdělání humanitního nebo technického směru s pedagogickou způsobilostí
Zodpovědný přístup ke správě předmětů kulturní hodnoty
Kladný vztah ke kulturnímu dědictví a dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví
Schopnost samostatné tvůrčí činnosti
Dobré komunikační a didaktické schopnosti
Organizační schopnosti
Dobrá orientace v oblasti muzejnictví a památkové péče
Technická a manuální zdatnost
Časová flexibilita (pružná pracovní doba, nárazově nutnost práce o víkendech, svátcích apod.)
Platný řidičský průkaz – oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme:
Pracovní poměr v rozsahu 0,5 - 1,0 úvazku, zařazení do 12. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě, místo výkonu práce: Kouřim

Přihláška musí obsahovat:
Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
Strukturovaný životopis
Platný výpis z rejstříku trestů
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky s uvedením pozice, o kterou se ucházíte, zasílejte do 30. 11. 2010 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Brandlova 35, 280 02 Kolín 1
Informace na tel.: 603 548 225, 603 278 225

Publikace o čarodějnicích a loupežnících

více - Publikace o čarodějnicích a loupežnících
V prodeji je publikace historika našeho muzea PhDr. Vladimíra Jakuba Mrvíka, Ph.D. "Čarodějnice a loupežníci na Českobrodsku a Černokostelecku (nejen) barokním.

Letnice v kouřimském skanzenu

více - Letnice v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na národopisný pořad "Letnice", který se koná v neděli 20. května v 10.00 - 17.00 hodin.

Kurs kosení

více - Kurs kosení
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi na lektorský program "Senoseč", který se koná v sobotu 19. května.
(12.5.2018)

Zelené svátky v kouřimském skanzenu

více - Zelené svátky v kouřimském skanzenu
Zveme Vás do Muzea lidových staveb v Kouřimi k prohlídce tématické instalace, přibližující lidové obyčeje pozdního jara, která bude k vidění ve dnech 12. - 31. května.
(5.5.2018)